Перший віце-спікер Верховної Ради не є власницею нерухомості, але володіє двома картинами і ювелірними виробами, передає Корупція Інфо

Перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко задекларувала квартири чоловіка і доньки в Києві, земельна ділянка, дачний будиночок у Київській області та квартиру в Черкасах, які належать її матері.

Згідно електронної декларації за 2015 року, квартира площею 143,7 кв. м в Києві перебуває у власності дружина віце-спікера Антона Зацепіна. Дочка також є власницею квартири в столиці (76,6 кв. м).

У матері віце-спікера у Вічках Броварського району Київської області є земельна ділянка площею 1000 кв. м, дачний будинок площею 240 кв. м, у її власності перебуває квартира (59,2 кв. м) в Черкасах.
Геращенко задекларувала три картини сучасних художників, дві з них належать їй, одна – дружину.

У першого віце-спікера, згідно декларації, є одна пара годин Piaget та кілька ювелірних виробів (прикраса у вигляді підвіски, обручку, сережки, кулон, брошка).

Як власність чоловіка, нардеп задекларувала домашній кінотеатр. Вона також володіє автомобілем Ford Explorer 2013 року випуску.
Перший віце-спікер задекларувала право користування автомобілем Lexus 350 2007 року випуску, який знаходиться у власності юридичної особи.

Дохід Геращенко в 2015 році склав 187 тис. грн (зарплата, кошти на депутатську діяльність, компенсація вартості проїзду у Верховній Раді, виплати по догляду за дитиною).

Разом з тим дохід її чоловіка – майже 2 млн. грн, матері – майже 56 тис. грн (пенсія і дохід від здачі в оренду майна), дочка отримала 180 тис. грн доходу від здачі майна в оренду.

Геращенко зберігає майже $29 тис. в банку, готівкою – $30 тис., EUR 3,5 тис. і 50 тис. грн.

У її чоловіка – $52 тис. у банках, $55 тис., EUR10 тис. і 500 тис. грн готівкових коштів. У мами нардепа – $10,5 тис. готівки.