Українці приречені звикнути до терористичних актів і жертв у мирних містах, оскільки вони не припиняться до перемоги у війні з Російською Федерацією, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тут не до жартів. Молдовський перекладач не знав як реагувати на слова Порошенка!

Відповідну думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

"Це буде відбуватися до тих пір, поки ми не виграємо війну з Росією. Або не програємо її. А ​​поки війна триває – ми змушені будемо до цього звикати. Не існує в світі країни, яка була б повністю захищена від проявів тероризму", – підкреслив Тука.

При цьому заступник міністра звернув увагу на вбивство керівника одного зі спецпідрозділів Головного управління розвідки полковника Максима Шаповала.

"Це було демонстративне знищення. Максим був вельми знаковою фігурою в середовищі спецслужб. Як вітчизняних, так і російських. Ми зараз не можемо говорити, на жаль, про все те, що роблять наші спецслужби – і дуже успішно часом – але повірте, вони працюють. І тому, зрозуміло, це не подобається ", – резюмував Тука.