У частині 2 статті 70 Закону «Про вибори народних депутатів України» написано, що «передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування». Цей період має неформальну назву – день тиші. Розраховано, що виборець має подумати, обмізкувати, що йому і хто наобіцяв. Співставити всі можливі партії, кандидати.

Та вже вчора де-не-де з’являлись повідомлення про нечесну гру.

За словами С.Саврук, неприхована агітація кандидатів-мажоритарників розміщена у 116-му, 118-му та 119-му виборчих округах.

«Ми звертались до штабів, але нам там сказали, що це соціальна реклама. Але немає жодних вихідних даних – це порушення законодавства», – наголосила С.Саврук, виконавчий директор Львівської обласної громадської організації ВГО «Комітет виборців Львівщини».

Наша команда, також знайшла цю приховану агітацію.

За всіма показниками першість з агітації у день тиші за партією Петра Порошенка. Справді, їхні білборди та агітації майже всі залишились на місцях. Якщо інші партії та кандидати хоча б хоча позривали частину своєї агітації, то Блок не докладав до цього особливих зусиль.

607s1DTdZjU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що ж до мажоритарників, тут окрема історія. Зайшовши до себе у під’їзд, я дуже здивувався, побачивши свіжі агітматеріали у поштових ящиках. То як, тиша не для них? Звісно, після зимових подій усі з повагою ставляться до бунтарів та незгідних, але ж ця агітація незаконна! Це не спротив і не протест, а скоріше навпаки, бажання зазомбувати більше населення.

X53nRRmcPYA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отож, із мажоритарників за нашими оцінками перемагає В. Веремчук. За ним у списку йдуть свободівці. Агітматеріали обидвох, ми знайшли масово розклеєними ще у обідню пору. За ними у більш-менш у рівній кількості йдуть інші мажоритарні кандидати. Тільки одна партія не порушила тишу. Як би прикро це не звучало, але Комуністична партія України не залишила і сліду своєї агітації! Можливо, завдяки патріотам?

aFYNeswMKFk CU7gkwW50jM OZuHEQ0f7Vg y34aWjE1nls