384042976

Потерпіла звернулася в міліцію і написала заяву. Чорновол заявила, що били її.
Народний депутат від фракції "Народний фронт" Тетяна Чорновол в Миронівці Київської області увірвалася в офіс ТОВ "Надра-Геоцентр", побила секретарку і намагалася винести документи товариства.

Про це УНН повідомили правоохоронці, передає ІА Корупція Інфо.
За їх словами, інцидент стався, вчора, 15 червня на вулиці Леніна, 48.
Секретар компанії звернулася в міліцію із заявою про її побиття депутатом українського парламенту Тетяною Чорновол.
Також, в мережу виклали відео візиту нардепа в компанію. На відео нардеп взяла документи і почала їх фотографувати, на зауваження жінок не реагувала, а коли її почали знімати, обурилася і почала бити жінок.За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 КК України (умисне нанесення легкого тілесного ушкодження).
Санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи до двохсот годин, або виправні роботи до одного року.
Зазначимо, що ТОВ "Надра-Геоцентр" належить нардепу від Опозиційного блоку Олександру Онищенку.
У той же час в прес-службі Чорновол заявили, що саме на неї було скоєно напад. За словами Чорновол, інцидент стався в офісі депутата Олександра Онищенка (в минулому Кадирова), колишнього члена Партії регіонів, в той час як Чорновол намагалася сфотографувати документи.
Офіс Чорновол відвідала, тому що на даний адреса зареєстрований цілий перелік фірм, які мають договори спільної діяльності з ВАТ "Укргазвидобування".
Сфотографувавши документи, Чорновіл хотіла показати, що фактичним власником є народний депутат Олександр Онищенко (Кадиров).
За адресою офісу в Миронівці є цілий перелік фірм, які не тільки мають договори спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування", але ще й уникають сплати податків в повному обсязі в державний бюджет, в тому числі орендної плати, стверджує прес-служба нардепа.
Крім того, у Чорновол заявляють, що під час незаконного фотографування документа Гереханов Геннадій – довірена особа Онищенко (Кадирова) напав на Чорновол і нібито відібрав у депутата сумку і планшет.