Народився 13 сiчня 1977 року, у місті Львів, громадянин України. Протягом останніх п’яти років проживає на території України, має вищу освіту, генеральний продюсер ТОВ ТРК «МІСТ ТБ», безпартійний, проживає у місті Львові, самовисуванець. 

Отримав журналістську освіту у інституті післядипломної освіти Львівського національного університету ім. І. Франка. Кар’єра пана Дмитрія залишає чимало запитань. З того, що ми змогли вияснити він:

– 2003–2008 років був першим заступником стратегічного редактора ТзОВ «Видавнича група «Експрес»,

– 2008–2010 рр.  — відповідальний редактор ТзОВ «Агенція журналістських розслідувань».

– 2010–2012 рр. — генеральний директор на львівському телеканалі ZIK.

Дмитро Добродомов вже не вперше грає в «рулетку» виборчих перегонів (у 2). На теренах інтернету інформації про Д. Добродомова чимало, і більшість з неї показує лише світлі сторони його особистості. Д. Добродомов претендує на звання неупередженого та політично незалежного працівника медіа сфери.

Читати: Добродомов Дмитро Євгенович

З того, що ми з’ясували під час нашого розслідування «Люстрація для «Люстрації», спрощує факт чесності пана Дмитра.

Читати: Люстрація для «люстрації»Також напередодні виборів розгорівся чималий скандал щодо причетності телеканалу Zik до горезвісної Партії регіонів. Фінансування здійснювалось наближеними сподвижниками Януковича!

Значних зусиль для розголосу цієї події додало власне розслідування ГО «Народний антикорупційний нагляд», щодо причетності одного з львівських регіональних телеканалів до одіозних чиновників з оточення Віктора Януковича.

Читати: 6 фактів причетності оточення Януковича до фінансування “ЗІКу”

Крім того, Д. Добродомов має тісні зв’язки з головою Львівської Народної самооборони – В. Веремчуком, із яким пов’язано скандал про націнені неякісні бронежилети.

Читати: Кандидат псевдоволонтер

А точніше, Д. Добродомов активно піарив Веремчука, ба навіть на сайті Zik виставляв його рекламу та сам долучався до цієї реклами.

Основною передвиборною обіцянкою Д. Добродомова була:

«Я ж уже в парламенті, маючи дієві важелі впливу, робитиму все можливе, щоб вдалося реалізувати ці (люстраційні – прим. ред.) реформи, – додав Дмитро Добродомов. – Настав час покласти край беззаконню в країні, про яке ми неодноразово розповідали в наших ефірах».

Д. Добродомов, який створив образ чесного лідера з питань люстрації на Львівщині, пройшов у Верховну Раду. То чи втримає він свою маску, чи скоро ми прочитаємо про ще один скандал пов'язаний із цією фігурою. Ми будемо пильно слідкувати.