У 116 окрузі вже опрацювали всі бюлетені та підсумували, хто ж буде голосом народу.

Подоляк Ірина Ігорівна, щоб коротко нагадати Вам про неї, народилася 02.05.1967 року у місті Золочеві Львівської області, у родині службовців.1985-1990 рр. – навчалася у Львівському національному університеті ім. Івана Франка – філологічний факультет, кваліфікація «філолог», «викладач»; спеціальність «українська мова та література».

Завершила з відзнакою.1990-1993 рр. – навчалася в аспірантурі цього ж університету.1998-2002 рр. – здобула кваліфікацію юриста на правничому факультеті Львівського національного університету. Трудову діяльність розпочала 1984-го року, у 17 років, з посади вихователя дитячих ясел-садка №4 у м. Золочеві.

Після завершення аспірантури працювала у творчому об’єднанні «Центр Європи». З 1994 року по 1998 рр. працювала начальником інформаційного відділу Львівського міськвиконкому. З 1998-2002 рр. працювала менеджером у ГО «Незалежний культурологічний Журнал «Ї» і одночасно координатором проектів USAID у Львові.

З 2002 по вересень 2012 року працювала на посаді начальника відділу закордонної співпраці управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради. З вересня 2012 року по сьогодні – начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.  

Збережено 09 (дев’ятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Цього разу насамперед хочемо розказати Вам про те, що має виконати Ірина Подоляк згідно зі своєю передвиборчою програмою.

Читати: Подоляк Ірина Ігорівна

В основному Ірина Подоляк має працювати над забезпечення комфортного, безпечного середовища для життя та роботи. Розв’язок цих питань вона вбачає завдяки: розвитку програм соціального житла, організації громадської безпеки шляхом надання відповідних повноважень владі на місцях.

Крім того важливою нішею для Подоляк є культурний розвиток громад через створення осередків культурно-громадської активності мешканців, формування мистецького громадського простору, створення додаткових можливостей для саморозвитку і реалізації дітей, підлітків та літніх людей.

Депутатка буде працювати і над підтримкою малого та середнього бізнесу через зменшення податкового тиску, перевірок контролюючих органів та створення бізнес інкубаторів та завдяки лібералізацію економіки.

Про свою діяльність Подоляк обіцяє звітувати громаді через систематичне проведення зустрічей та завдяки залученню активістів до законотворчої діяльності.

Щодо законотворення, яке збирається здійснювати пані Ірина, то це стосуватиметься тих законів, які забезпечать:

–      формування нової системи безпеки України в оборонній, інформаційній та енергетичній сферах;

–      люстрацію органів судової, правоохоронної, законодавчої та виконавчої влади;

–  проведення реальної децентралізації влади з метою формування сильних громад через справедливий розподіл бюджетних коштів, отримання реальних повноважень у сфері громадської безпеки, будівництва, архітектури, медицини та інших;

–    реформування фінансової системи України через пропорційний (щонайменше 50х50) розподіл отриманих податків з метою унеможливлення ручного керування коштами;

–      розвиток культури, освіти та науки як максимальних державних пріоритетів

 

Про те чи справді виконає все, що обіцяла Ірина Подоляк, ми будемо Вам повідомляти.