Донедавна була народним депутатом Львівської облради (висували від «УДАРу Віталія Кличка»). Народилася 27 лютого 1978 року у селі Коти Яворівського району Львівської області, живе у селі Підбірці Пустомитівського району на Львівщині. Завершила Львівський політехнічний інститут, спеціальність економіка і менеджмент. Згодом завершила аспірантуру Національного університету «Львівська політехніка», захистила кандидатську дисертаційну роботу на тему «Формування конкурентної стратегії підприємства». Працює на кафедрі менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка». Доцент. Крім того, є приватним підприємцем (виготовлення і реалізація будівельних матеріалів).

У 2012 році балотувалась по 117 округу до ВРУ від партії «УДАР Віталія Кличка». Змагалась з Трасом Стецьківим та Ігорем Васюником. Саме останній і потрапив до парламенту.

Читати: Оксана Юринець

Основні обіцянки депутатки:

–      розробка закону про державні гарантії, державні компенсації сім’ям учасників АТО. Це – 200 хлопців, які загинули;–      оскільки в окрузі багато пам’яток, то, звичайно, це збереження спадщини. Йдеться про залучення іноземних інвестицій для того, аби розвинути Львів як культурно-освітню столицю. Це підтримка архітектурно-культурної спадщини, і на це мала б бути окрема стаття в бюджеті держави – саме для Львова і саме для цього округу;

–      якщо йдеться про Львів як освітній центр – це підтримка молоді і прийняття державної програми «Моє перше робоче місце», аби люди могли отримати перше робоче місце, отримали певний досвід. А це тягне за собою і можливості щодо житла,кредитування;

–      захист української книги та конкурентоспроможності українських видань, це – також пріоритетне завдання.

Цього разу Юринець стала депутатом всеукраїнського рівня у складний для України час. Чи впорається з завдання та чи виконає свої обіцянки, ми будемо слідкувати.

 

Джерело: Твоє місто

 ‡агрузка...