Вибори 2015
Подобається

Депутат від 120 округу – Дубневич Ярослав Васильович

30/10/2014     Автор: Яна Романська
Депутат від 120 округу – Дубневич Ярослав Васильович

Народився 7 серпня 1969 року в селі Зубра Львівської області. Суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА". На парламентських виборах 2012 р. був обраний народним депутатом України по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 120. За результатами голосування отримав перемогу, набравши 47,04% голосів виборців ( тоді шляхом самовисування). Єдиний кандидат-самовисуванець, що здобув депутатський мандат на Львівщині, перемігши в виборчих перегонах по округу № 120 кандидата об'єднаної опозиції Тетяну Чорновіл. Після виборів Ярослав Дубневич вступив у фракцію «УДАРу». Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Як і кожен кандидат, Ярослав Дубневич мав свою передвиборну програму. Що нам пообіцяли, процитуємо його програму:

1. Представляти та захищати інтереси громад Городоцького, Мостиського, Самбірського районів, використовуючи повноваження та статус депутата народного депутата України.

2. Докласти всіх зусиль для ухвалення Верховною Радою України таких законодавчих ініціатив, що їх громада округу та залучені експерти визначили як першочергові:

– внесення змін до Законів України «Про статус народного депутата України» та «Про статус депутатів місцевих рад» щодо процедури відкликання депутата;

– внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині збільшення відрахувань до місцевих бюджетів;

– запровадження мораторію на набуття чинності норм Земельного кодексу України до завершення повного розмежування земель державної та комунальної власності;

– внесення на розгляд ВРУ законопроекту «Про заборону зміни відсоткової ставки за програмою Молодіжного житлового кредитування на термін виплати кредитних зобов’язань»;

 – інші, визначені громадою як пріоритетні законопроекти.

3. Стати учасником об’єднання національно-демократичних і патріотичних сил у майбутній Верховній Раді України.

4. Ініціювати створення в майбутньому парламенті об’єднання народних депутатів-галичан «Львівщина» для представлення інтересів Львівської області у Верховній Раді України.

5. Докласти всіх зусиль для наділення місцевих територіальних громад (сільські, селищні, міські ради) повнотою влади і повноважень за стандартами Європейського Союзу, ініціювати поступову ліквідацію районних державних адміністрацій і передачу повноважень органам місцевого самоврядування.

6. Не менш ніж раз на рік особисто звітувати перед громадами районів про свою депутатську діяльність і виконання передвиборної програми.

7. Докласти всіх зусиль щодо виконання двосторонніх угод «Про соціально-економічний та культурний розвиток громади» з територіальними громадами та громадськими організаціями Городоцького, Мостиського, Самбірського районів кандидата у депутати Ярослава Дубневича.

8. Сприяти реалізації програми «Жити по-новому» партії«Блок Петра Порошенка».

9. Всебічно підтримувати ініціативи громад щодо забезпечення солдатів, представників батальйонів добровольців  надійними засобами захисту, військовою формою, іншим військовим спорядженням.

Зобов’язуюсь забезпечити спільно з волонтерськими організаціями доставку зібраного в центрах забезпечення української армії, а також адресних посилок військовим від їхніх родин на передову.

У разі невиконання цієї програми я, Ярослав Дубневич, зобов’язуюсь скласти повноваження народного депутата України.

Доволі багатообіцяюче завершення. Наша команда буде слідкувати за виконанням цих пунктів.