Народився 20 червня 1974 року в місті Львові, є директором філії "Магістральні нафтопроводи "Дружба", ПАТ "Укртранснафта", член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", ця партія його і висунула на вибори. Зараз проживає у Львові.

Основні обіцянки депутата Тараса Батенка розкриваються через призму вже відомого салогану «Жити по-новому». Депутат обіцяв зробити відкритими кадрову політику і діяльність кожного чиновника та високопосадовця, його статки й доходи, витрати держслужбовців та їхніх сімей. Батенко обіцяв відстоювати і децентралізацію влади та зберегти статус української мови як єдиної державної.

Крім того, від депутата українці можуть вимагати:

Соціально-відповідальний бізнес має платити податки до бюджету, а не хабарі окремим чиновникам.

Кількість податків скоротимо, ставки – зменшимо, всі офшори – перекриємо.

Виборцям зі свого району Баненко обіцяв:Жити достойно в 123 одномандатному окрузі (місто Новий Розділ, Золочівський, Миколаївський та Перемишлянський райони)!

Дім починається із входу, місто – з в’їзду. Якість дорожнього покриття – це в першу чергу безпека учасників дорожнього руху. Саме тому необхідно провести капітальний та поточний ремонт комунальних доріг.

Залучення зовнішніх інвесторів для будівництва підприємств легкої промисловості дасть поштовх до створення додаткових робочих місць.

Пріоритетними нашими завданнями будуть: сприяння розвитку шкіл, відкриття додаткових груп у дошкільних навчальних закладах, збереження та розвиток народних домів.

Здоров'я нації залежить від екологічної ситуації в країні. Тільки комплексне вирішення питання вивозу сміття та сміттєзвалищ покращить загальну екологічну сферу району.

Про Героїв не забудемо. Кожен, хто зараз захищає Україну в зоні АТО, отримає фінансову та соціальну підтримку від держави.

За виконанням цих обіцянок будемо спостерігати.