Народився 17 листопада 1973 року в селі Бодячів Львівської області. Суб’єкт висування – Народний фронт. Бондар є командиром військової частини 3027 другого батальйону оперативного призначення Національної гвардії України.  

Основна мета це, цитуючи його передвиборну програму: «МОЯ МЕТА – РОЗВИНУТА  ЛЬВІВЩИНА В ЄДИНІЙ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ УКРАЇНІ».

У програмі вже відчутно, що кандидат визначає себе у ролі частини організму – Народного фронту. І тому побудував свої обіцянки через призму ідей партії.

Основні питання, які порушив Михайло Бондар: безпека, політичний розвиток, економічний розвиток та енергоефективність, соціальний захист і гуманітарний розвиток.

Як військовий, немало місця у програми зайняла розробка ідей розвитку щодо війни на сході:

–  відновлення територіальної цілісності України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном;

– відновлення та реалізацію стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію;

– оновлення Стратегії національної безпеки України;

– реформування армії та оснащення ЗСУ, інших військових новими, сучасними видами озброєнь.

Ідея політичного удосконалення країни: «Головними пріоритетами реформ у державно-правовій сфері наша команда вважає наближення України до європейських стандартів урядування, реформування судової та правоохоронної систем, знищення корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування».Економічні проблеми, Бондар пропонує вирішити так: «…виступаємо за розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки».

Крім технічних питань, депутат пропонує так працювати з гуманітарними сферами: «Ми забезпечимо поширення використання державної мови в інформаційному, освітньому, культурному просторах, у побуті та суспільних комунікаціях.

У медичній сфері пріоритетом є забезпечення доступності якісних медичних послуг для громадян усіх верств населення».

А ще депутат розробив окремий пункт розвитку для Львівщини:

Львівська область без заперечення є європейськими воротами в Україну. Моє головне завдання – сприяти тому, щоб львів’яни отримали максимальну користь від цього неформального статусу.

Ключові реформи мають проходити перевірку у нашому регіоні. Це привертатиме до нашого регіону інвесторів, які створять нові робочі місця.

Жителі Львівщини, європейці за духом та світоглядом, заслуговують на європейський рівень життя та стануть прикладом для всієї України.

Чи не найважливіше моє завдання – виконання доручень жителів Львівщини.

За виконанням обіцянок депутата, ми будемо спостерігати.