Україна має всі підстави для того, щоб вимагати від ОБСЄ змінити координатора у гуманітарній підгрупі. Про це заявила депутат від БПП, голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз.

Після зустрічі з координатором підгрупи з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи від ОБСЄ Тоні Фрішем, Ірина Фріз повідомила, що Верховна Рада попросить у ОБСЄ звіт про кількість звільнених заручників за два роки, передає Корупція.Інфо

"Український парламент звернеться до ОБСЄ з пропозицією надати звіт – скільки було звільнено за два роки заручників. Якщо вгамувати емоції, то можна вже не очікуючи відповідей на питання, резюмувати наступне: Україна в особі міністра закордонних справ має всі підстави для того, щоб вимагати зміни координатора від ОБСЄ у гуманітарній підгрупі", – зазначила депутат. "Абсолютна заангажованість і нерозуміння ані ситуації, ані пов'язаних з нею проблемних тем", – додала Фріз.

Ірина Фріз стверджує, що Тоні Фріш демонструє абсолютну заангажованість і нерозуміння ситуації та пов'язаних з нею проблем.