senja

Нардеп від БПП Сергій Лещенко прогнозує, що звіт Кабміну в Раді розпочнеться після 16:00.

Про це він заявив журналістам у кулуарах Ради, передає Корупція Інфо


"Звіт уряду буде після перерви. Я думаю, що звіт уряду буде після 16 годин, у першій половині дня звіту уряду не буде. З того, яку я відчуваю динаміку в залі, буде після 16 годин", – заявив Лещенко.

Інший депутат, вже фракції "Народний фронт", Антон Геращенко на питання про те, чи переноситься звіт, сказав: "Про це було відомо ще вчора ввечері. "Зради" я тут не бачу".

Вчора на погоджувальній раді домовилися, що звіт почнеться в 12:30.

Кабінет міністрів України Арсенія Яценюка представить сьогодні, 16 лютого, парламенту звіт про свою роботу за минулий рік.

Уряд відзвітує перед Верховною Радою в дуже хиткому стані. За тиждень до звіту у відставку подав міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус, що викликало шквал критики щодо реформ, що проводяться урядом як з боку Заходу, так і українського суспільства. Відмова продовжувати працювати в Кабміні Абромавічус пояснив регулярним тиском і, як наслідок, неспроможністю реформ. Слідом за цією гучною відставкою міністри охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, інфраструктури Андрій Пивоварський, інформаційної політики Юрій Стець та аграрної політики та продовольства Олексій Павленко вирішили відкликати аналогічні заяви. Деякі з них були написані ще влітку.

Сам Арсеній Яценюк заявляє, що піде у відставку, але тільки якщо Рада проголосує за недовіру Кабінету міністрів. Також він категорично проти зміни складу уряду. У парламенті тим часом відбуваються палкі дебати на тему якості роботи уряду та доцільність його збереження.

Раніше фракції "Самопомочи", "Батьківщини" і Радикальної партії заявляли, що підтримують повну зміну уряду, в БПП считаеют звіт уряду незадовільним.