594114

Верховна Рада підтримала проект закону, яким погодились віддати зекономлені із власної зарплати гроші на підручники для шкіл.

За відповідний проект закону №2335а "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо збільшення видатків на забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх шкіл за рахунок економії грошових коштів на оплату праці та соціальне забезпечення народних депутатів України) віддало свої голоси 262 народні депутати, передає Корупція.Інфо з посиланням на 24 канал.

Пропозицію внесли депутати від "Народного фронту" .

Давайте скористаємося шансом наявністю депутатів у залі і проголосуємо те, від чого дійсно буде сенс. Ці підручники — це дотації мільйонам українських сімей, які не можуть їх придбати. Це є пріоритетом для Верховної Ради, – зазначила нардеп від "Народного фронту" Вікторія Сюмар.

За словами депутатів, з фактичним зменшенням заробітної плати на сьогодні Верховна Рада вже заощадила 131 мільйон гривень.

"Безпосередньо на заробітній платі і соціально-економічному забезпеченні було заощаджень 131 млн", — зазначила колега Сюмар Світлана Войцеховська.

Зекономлені гроші будуть витрачені для закупівлі підручників для учнів 4-7 класів.

Нагадаємо, сьогодні, 17 липня, спікер Володимир Гройсман закрив Верховну Раду до осені, проте до 1 вересня може екстрено скликати депутатів.