Фракція "Блок Петра Порошенка" висловило обурення "антидержавною спрямованістю телеканалу NewsOne та закликала депутатів не брати участі у програмах телеканалу.

"Фракція БПП у Верховній Раді України вкотре висловлює обурення антидержавною спрямованістю телеканалу NewsOne, яка стає дедалі антиукраїнською, вдається до маніпулятивних засобів та спотворює реальні факти суспільно-політичного життя України.

Динаміка антиукраїнських настроїв на телеканалі останнім часом набуває все більших розмірів і все частіше NewsOne ретранслює вказівки Кремля, часто використовуючи для цього представників "5-ї колони", – йдеться у заяві БПП, опублікованій у Facebook.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

"Остаточним фактом того, що телеканал NewsOne перетворився на частину пропагандистської машини Кремля стало те, що днями управління телеканалу було передане в руки Андрія Портнова", – йдеться у заяві.

У БПП наголосили, що "передача українського телеканалу в руки втікача, соратника Януковича, який підозрюється у причетності до злочинів проти учасників Революції Гідності, окупації Криму та у державній зраді", ставить під загрозу національну безпеку України.

"Андрій Портнов відкрито висловлював і продовжує публічно виголошувати антиукраїнські заяви, ставить під сумнів європейський вибір українського народу. Численні публічні вислови пана Портнова засвідчують – він є запеклим ворогом незалежності та державності України.

Передача телеканалу NewsOne в управління кремлівській маріонетці – це пряма агресія Росії в інформаційному просторі України! Віднині, саме під керівництвом Портнова, зрадника України, буде формуватись нова редакційна політика українського телеканалу", – переконані у фракції.

Депутати фракції БПП закликали "усіх колег по парламенту, особливо тих, хто відстоює європейський вибір України, демократичні принципи побудови українського суспільства, не брати участі у телепрограмах проросійського телеканалу NewsOne, який очолює зрадник України".

Як повідомлялось, телеканал Newsone перейшов під управління Андрія Портнова.

Він в сою чергу розповів, що власник ста відсотків статутного фонду компанії Володимир Мураєв (батько нардепа Євгена Мураєва ) передав йому телеканал в управління терміном на три роки.