image

З приходом осені дами-нардепи оновили гардероб. Так, Юлія Тимошенко знову приходить в Раду в люксових аксесуарах. Навіть речі призабутого, але такого улюбленого французького бренду Луї Віттон тепер присутні в її образах.
Днями фотокореспонденти «Вістей» помітили, що лідер "Батьківщини" підкреслила свій діловий наряд блискучим колечком-трініті від цього будинку моди. Прикраса з трьох кілець, кожне з різного виду золота (біле, жовте і рожеве, доповнено діамантами, квітами і фірмовими монограмами. Коштує вона майже 80 тис. грн.
Близька подруга Тимошенко і колега Олександра Кужель носить шаль Луї Віттон за 13,5 тис. грн. А днями була помічена з теракотово-синьою сумкою зі шкіри пітона з написом Celine. Така модель є в колекціях минулих років цього французького бренду, а коштують подібні сумки близько 100 тис. грн. Втім, Кужель не раз запевняла, що не соромиться підробок.
З більш бюджетної сумкою з'явилася депутат-радикал Оксана Корчинська: лакований клатч від Armani. Ціна не більше 4,5 тис. грн. Також скромна співачка і депутат Злата Огневич. В руках у неї була модель Сінді від Michael Kors за 7 тис. грн. До речі, артистка в середу запізнилася в Раду і пропустила полум'яну промову свого шефа Олега Ляшка. В цей час Злата поверталася з ефіру, де презентувала свою пісню.

359853 682777 906626