суддя

Сьогодні депутати Верховної Ради домоглися звільнення судді Києво-Святошинського району Юрія Бурберли, який вів справу так званих «Васильківських терористів» та інші сфабриковані політичні справи.

Про це повідомляє народний депутат України від Радикальної партії, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Ігор Мосійчук.

«Сьогодні разом із колегами по Радикальній партії Олега Ляшка домоглися звільнення судді Києво-Святошинського району Юрія Бурберли — негідника, що вів справу так званих “Васильківських терористів” та інші сфабриковані політичні справи», – зазначає нардеп.

На переконання Ігора Мосійчука, це лише початок масштабного очищення судової і правоохоронної системи. 

«Покарання чекає на всіх і кожного, хто утискав права громадян та служив антинародному режиму Януковича», – наголошує депутат.

Нагадаємо, 10 січня 2014 року суддя Києво-Святошинського суду Юрій Бурбела зачитав вирок так званим «васильківським терористам» Ігорю Мосійчуку, Володимира Шпару та Сергію Бевзю, яких засудили на шість років перебування за гратами за намір підірвати пам'ятник Леніну у Борисполі під час святкування Дня незалежності у 2011 році.

Джерело: Корупція.інфо