У вівторок, 20 жовтня, перед народними обранцями з щорічним посланням виступив президент Володимир Зеленський.

Основні тези:

український лідер заявив про те, що до деокупації потрібно готуватися вже зараз. Він додав, що не потрібно боятися слова «амністія», яка буде стосуватися тих у кого «руки не в крові»;

«Ті, хто без бою віддав Крим, повинні нести відповідальність. Питання не в помсті, а в справедливості»;

військовий бюджет при Зеленському «на 17 мільярдів більший, ніж в епоху бігбордів про армію»;

з приводу корупції Зе заявив, що «недостатньо, щоб сам президент не крав». Зеленський не побоїться звільняти міністрів і інших чиновників;

президент анонсував створення в Україні міжнародного штабу по боротьбі з фейками і пропагандою;

поставив за мету – лікар в Україні повинен отримувати 20 тисяч гривень;

«Безвізовому режиму з Європою нічого не загрожує, хто б там що не говорив»;

також Зеленський згадав Порошенка, заявляючи, що минула влада радять робити те, чого не робили самі.

Журналісти тг-каналу “Клименко-тайм” підловили за дивною поведінкою під час промови Зеленського нардепа від “Слуги” Галину Третьякову. На кожне слово Зеленського вона ствердно хитала головою.

“Нардеп Галина Третьякова під час виступу президента в Раді. Людина, що розповідає про” неякісних дітей “і розмірковуює про доцільність стерилізації для українців викликає у нас вкрай мало симпатії. Але навіть ми на певному етапі вже почали переживати, що вона отримає вивих шиї.

А взагалі – не кожен раз побачиш, як нардеп-прихильник євгеніки в нездоровому її розумінні (тобто за замовчуванням людина вкрай самозакохана і відносить себе до “обраних” мало не публічно) в прагненні вислужитися перед президентом поводиться як собачка на торпеді авто ” , – йдеться в повідомленні каналу.