Давайте згадаємо гучний скандал, що спалахнув в Раді, який з огляду на вибухонебезпечність поточної політичної ситуації може стати не менш гучним за всі попередні.

В кулуарах ВР депутати передавали з рук у руки журнали "Плейбой», «XXL» та ще декілька з відвертими знімками моделі, в якій частина народних обранців впізнали свою колегу чи то  –  екс-регіоналку Ірину Бережну.

Думки депутатського корпусу розділилися: одні впевнені, що на пікантних світлинах регіоналка, інші ж, відмовлялися в це вірити, підозрювали добре сплановану провокацію за посередництва фотошопу. 
Сама ж порушниця спокою категорично заперечувала свою участь у відвертій фото сесії для чоловічих часописів, називаючи інцидент спробою її дискредитації. При цьому «підозрювана»  наполягала, що на світлинах не вона, а інша жінка – еротична модель і співачка Даша Астафьєва з гурту «Нікіта».
З огляду на відсутність у ВР консенсусу з цього приводу, для з'ясування «ху із ху» на фото планується створення спеціальної тимчасової слідчої комісії. Про свою готовність і навіть професійний та громадянський обов'язок увійти до її складу заявили чимало народних обранців, тому остаточна квота від кожної політсили ще не визначена і буде затверджуватися на погоджувальній раді в кабінеті голови ВР.
Зацікавленість потенційних членів ТСК підігрівається тим, що, як подейкують інформовані джерела в компетентних органах, вирішальною слідчою дією, спрямованою на встановлення істини, має стати всебічна експертиза, в основі якої лежатиме метод візуального порівняння зображень з "оригіналом".

Для чистоти дослідження воно проводитиметься в умовах максимально наближених до фотосесії, або таких що повністю відтворюють її, включаючи елементи хореографії, гімнастичні вправи, аксесуари, «сценічний костюм" чи його відсутність.

 

На першому фото – депутат ВР, заступник голови парламентського Комітету з питань євроінтеграції, юрист Ірина Бережна ("Партія регіонів"). На другому – шоуменка, модель, співачка Даша Астафьєва ("Нікіта")… Чи навпаки? Чекайте, я теж заплутався, де хто…

 

Berezhnaya-4

 

Berezhnaya-6

d1286f38c3_112146

Радикальне життя депутатки протікає "без вил та корів".Журналіст Любомир Ференс оприлюднив на своїй сторінці у Facebook відверті фото депутата Київради від Радикальної партії Людмили Костенко.  "Радикальне життя – воно тяжке і багате! Без вил і корів. Людмила Василівна Костенко – депутат Київради від Радикальної Партії Олега Ляшка (секретар постійної комісії з питань сім'ї, молоді та спорту)", – написав журналіст. Л

Людмила Костенко була обрана до Київради на останніх виборах, що відбулися 25 травня. Нещодавно на своїй сторінці у Facebook вона відзвітувала про 100 днів  своєї роботи. До своїх заслуг вона занесла знесення незаконно встановлених парканів, протести проти незаконного будівництва та підтримку бійців АТО.
 

Альона Кошелєва, кандидатка від "Радикальної партії" Олега Ляшка.

636x960

640x426

 

3. Яна Кондрашова, самовідвіженка по округу №57 (Маріуполь)

b0sc78z2h2s_1

gxuaremvplg

Як депутат Київради та свідомий громадянин я виступала на сесії Київради з приводу недопущення звільнення Федерації Профспілок від податку на земельні ділянки", – написала радикалка.

Запjhисати Запjjисати Запиjhbhсати Записjати

Записати

 

Юля Тимошенко

А це наряд лідера партії «Батьківщина», народного депутата Юлії Тимошенко, фотографії якого з'явилися в Мережі, шокували і розсмішили українців:

 

1f5dc901fd89f1208ce711cd186a070f (1) dff6c6b4add960316d4849b720c56311