кнопкодавство

Верховна Рада розгляне законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо накладення стягнення на народного депутата за порушення вимог щодо особистого голосування).

Як передають повідомлення від джерел з ВР України, також передбачається розгляд низки соціальних законопроектів. Зокрема, щодо допомоги сім'ям з дітьми. Про це передає кореспондент ІП "Україна без корупції", повідомляє Корупція.інфо

Розглядатиметься також законопроект, який стосується відкритості та доступу до інформації про діяльність парламенту, його комітетів та депутатів, а також щодо обов'язковості онлайн-трансляції відкритих засідань комітетів ВР.

Крім того, сьогодні передбачається розгляд законопроекту, який стосується обов'язкового володіння українською мовою посадовими та службовими особами органів державної влади.

Розглянути для включення до порядку денного сесії планується, зокрема, проект постанови про доручення Кабінету міністрів щодо перегляду умов отримання кредитних коштів від Міжнародного валютного фонду.