У четвер, 16 березня, партії ВО "Свобода", "Правий сектор", "Національний корпус" і ряд інших націоналістичних партій та організацій підписали спільний "Національний маніфест", передає Корупція.Інфо

Популярне: Легше не буде… Гройсман зробив шокуючу заяву, вже завтра зміниться життя кожного українця

Даним документом політичні сили задекларували спільні зусилля у побудові національної української держави. Цим маніфестом пропонується переорієнтувати Україну до співпраці з Заходом чи Сходом. Їм пропонується створення нового Балто-Чорноморського союзу. Також Російська Федерація повинна бути визнана державою-агресором.

У зв'язку з цим треба розірвати всі дипломатичні стосунки між країнами, а також ввести повну блокаду окупованих територій. Крім цього уряд має припинити діяльність російського бізнесу на українській території і заблокувати надходження російського капіталу.

'Території Луганської і Донецької областей повинні бути визнані окупованими на офіційному рівні. При цьому влада повинна зайнятися розробкою реального плата за повернення Донбасу і Криму. У Маніфесті пропонується відновити ядерний потенціал України для захисту держави. Крім цього потрібно очистити український інформаційний простір від ворожої пропаганди.