В Україні в органах Національної поліції вакантними залишаються близько 20 тисяч посад.

Як передає Корупція. Інфо, про це в коментарі журналістам у Харкові сьогодні, 25 січня, сказав заступник голови Національної поліції України (НПУ) Костянтин Бушуєв, говорячи про недоукомплектованість органів Нацполіції по Україні.

"Ми говоримо про те, що він (некомплект – ред.) коливається у межах близько 20 тисяч особового складу", – сказав Бушуєв.При цьому він наголосив, що НПУ оголошує конкурси на вакантні посади, й до кінця 2017 року планується укомплектувати до 8 тисяч посад.

"Але якщо врахувати ті темпи, із якими починаємо роботу з усунення цієї проблеми, сьогодні оголошені конкурси на заміщення вакантних посад на близько 3,2 тисячі одиниць. До кінця року ми хочемо збільшити в силу відсутності чи наявності ресурсів цю цифру до 8 тисяч. 

Окремим питанням розглядаємо функціонування патрульної поліції, що дозволить нам таким чином вивести некомплект до рівня робочого", – сказав Бушуєв.

Він підкреслив, що некомплектність органів НПУ неоднорідна: "десь не вистачає слідчих, десь не вистачає кримінального розшуку, десь – забезпечення".