2cb16e57013eb000ea0e09269bfd56b80f6cf654

«Крилаті піхотинці» 80-ї окремої десантно-штурмової бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України, мобілізовані до лав Збройних Сил України в рамках третьої черги часткової мобілізації, виступили з ініціативою встановити на одному з териконів Лисичанська Державний Прапор України, і таким чином, перед демобілізацією, зробити подарунок мешканцям цього міста. Ідею бійців підтримало командування частини, і впродовж кількох годин десантники виготовили металеву щоглу, висотою 13 метрів.

Про це повідомила сьогодні, 13 вересня, на сайті міністерства оборони України прес-служба 80-ї бригади ВДВ, передає Корупція.Інфо.Однак для такої споруди потрібен і прапор відповідних розмірів, тому на допомогу бійцям підійшли самі мешканці Лисичанська. Вони швидко знайшли необхідний матеріал і зшили величезний прапор, розміром 2,5 на 5 метрів. Таким чином, Український Прапор львівських десантників виявився найбільшим в Лисичанську.

Вже наступного дня прапор було встановлено, і вже за кілька годин на териконі з’явилися перші відвідувачі – дорості і діти, які сфотографуватися на його фоні. Волонтер Сергій Фесенко з Лисичанська розповів: «Тут раніше ми самі встановлювали прапори, однак їх постійно зривали якісь негідники. Я вдячний десантникам за такий подарунок, зокрема за те, що вони змайстрували такий потужний флагшток. Кожного разу, коли я дивлюся на терикон і бачу цей прапор, я знаю: Лисичанськ — це Україна, а значить все буде добре!».

 ‡агрузка...