Український шоумен зчепився з Анастасією Топольською через виступаючий в Росії дует Анна Марія.

Шоумен Сергій Притула зчепився з дружиною колишнього народного депутата Сергієм Лещенком. Причиною суперечки став скандал з дуетом Анна Марія під час відбору Євробачення-2020.

Так, Анастасія Топольська назвала ведучого “медійним му * аком”.

“Сергій Притула, який же ви все-таки медійний му * ак. Чисто телевізійне розлучення, тупо провокація і контент для особливо чутливих псевдо патріотів. Ось ці всі загравання з людськими долями на підставі спорідненості і сімейних зв’язків в корені перекручують поняття про сім’ю в цілому . Або ви і правда думаєте, що “я тебе порадив, я тебе і вб’ю” – це формула національного успіху? ” – написала дружина Лещенка в Facebооk,

У свою чергу, Притула заявила, що “медійним му *аком” бути почесніше, ніж “дешевою шоубізнесовою коллабораціоністкою”.

“Ще б ви розуміли різницю між” порадили “і” породили “, ціни б вам не було. За компліменти на мою адресу – спасибі, зацінили! Маю честь, коли жінки подібні вам вважають мене му *аком”, – відповів шоумен.

При цьому він нагадав, що дует Анна Марія після скандалу на нацвідборі вже встигли виступити в Росії на фестивалі Нова хвиля в Сочі.

“А за сестер не переживайте, вони прекрасно виглядали в цьому році на фестивалі” Нова Хвиля “в Сочі. Це в тій же країні, в столиці якої ви регулярно розважали мижебратьев в той час, як вони вбивали українців в Донбасі. Зійдемося на тому, що бути медійним му * аком почесніше, ніж дешевою шоубізнесовою коллабораціоністкою. Бажаю добра і сімейного затишку! ” – підкреслив Притула.