Уряд України з усіх сил намагається за рахунок українців залатати боргову діру, яка за кілька років утворилася в бюджеті України.

Ексклюзивну інформацію на своїй сторінці у Фейсбуку опублікував Анатолій Гриценко. Потенційний кандидат на пост президента України оприлюднив дані порталу Bloomberg.

Згідно з отриманою інформацією, уряд готується випустити єврооблігації під надзвичайно високі відсотки. Мова йде про такі цифри: п'ятирічні – під 9,25%, десятирічні – під 10%. 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

На думку політика, це неприпустимі дії.

Найімовірніше, це призведе до повного знищення економіки країни.

Відомо також, що обсяг розміщення 5-річного транші єврооблігацій України буде прирівнюватися до $750 млн, 10-річного – до $1,25 млрд. За попередніми підрахунками, країна розміщує євробонди на $2 млрд.

Також, Лідер партії "Громадянська позиція"  заявив про те, що українці не довіряють банкам і через тримають свою заощадження "під подушкою".

"Держава не може бути такою, коли людина засіває землю, а потім хтось приходить і відбирає у неї весь врожай. При цьому поліція посміхається і спостерігає. Ми не можемо бути державою, де уряд звертається до МВФ, щоб отримати $ 2 млрд, коли люди тримають "під матрацом" значно більше, але бояться вкладати гроші в банки", – сказав Гриценко.

Він наголосив, що побудова успішної України вимагає дієвого захисту прав, свобод та майна громадян, підкресливши, що для захисту прав громадян передусім необхідно забезпечити чесне правосуддя, активізувати роботу антикорупційного блоку, реформувати та підсилити Антимонопольний комітет, відновити монополію держави на застосування сили.

"Ми мусимо захищати права, свободи і майно… Не буває демократії без економічної бази", – підсумував лідер партії "Громадянська позиція".

Також він запропонував провести перепис населення в Україні.

"Ми навіть не знаємо, скільки людей тут живе, скільки у нас внутрішньо переміщених осіб, скільки пенсіонерів, скільки їм років і чого вони хочуть? Спочатку ми повинні провести перепис населення, щоб дізнатися, що потрібно для людей", – сказав Гриценко.

Він вважає, що якщо Україна відновить довіру громадян до держави і встановить справжню демократію, країна зможе досягти успіху, проте така робота буде дуже складною.