Артилеристи Збройних сил влучили по окупантах у Червонопопівці на Луганщині, 20 загиблих, ще 30 поранених, повідомив очільник ОВА Сергій Гайдай.

“Майже щодня ми пересвідчуємося у влучності українських артилеристів – горять склади з БК, казарми, техніка окупантів. Чергове влучання – на Кремінщині.

У Червонопопівці знищено до 20 військовослужбовців противника, а близько 30 окупантів отримали поранення різного ступеня важкості”.

За словами Гайдая окупанти в області вже ночують не лише в житлових будинках, а й у дитсадках, наприклад, у Біловодську.

Також Гайдай повідомив, Російські окупанти вводять нові порядки на тимчасово захоплених територіях Луганської області. Зокрема, нова “влада” дозволила без підстав проводити обшуки у домівках людей.

За його словами, окупанти посилили у регіоні комендантську годину та дозволили так званим правоохоронним органам проводити особистий огляд людей.Йдеться, про речі, житло, транспортні засоби мирних громадян. Крім того, “правоохоронці” мають право затримувати людей і транспортні засоби.

“Тобто, сподобалась квартира – можна її безпідставно обшукати, зайти щось цікаве. Ну або цінне”, – наголосив Гайдай.