Аналіз переліку нардепів, які голосували за "диктаторські закони" 16-го січня, засвідчує, що серед них є дев’ять Героїв України, розповідає історик і журналіст Вахтанг Кіпіані.
 

"Жоден з цієї дев’ятки – не воїн і не атлет. Екс-голова Верховної Ради Володимир Литвин. Мільйонер-аграрій Геннадій Бобов. І сім так званих червоних директорів – Леонід Байсаров, В’ячеслав Богуслаєв, Володимир Бойко, Леонід Литвинов, Юхим Звягільський, Олександр Риженков, Борис Дейч. Вони завжди вагалися з лінією партії. Від КПРС до Партії регіонів. У часи Кучми і Януковича підприємства, очолювані нашими "героями", давали не тільки метал і вугілля, але і будь-яку потрібну владі кількість людей для масовки – від "одобрямсу" проекту Конституції до "тітушек" у Маріїнський парк",– зазначив Кіпіані.

Також він додав, що після розстрілів мітингувальників на Майдані та втечі Януковича всі 7 депутатів не вийшли із Партії регіонів.

"Як мінімум п’ять Героїв України навесні цього року зрадили Батьківщину, отримавши посади і російське громадянство в окупованому Криму",– зауважив головний редактор "Історичної правди".

За роки незалежності України чотири президенти загалом відзначили "героїчні" заслуги 393-ох осіб. Але саме звання Героя України протягом років незалежності настільки дискредитували, що образливо нагороджувати справжніх патріотів тим самим званням, що й одіозних діячів режимів Кучми та Януковича, вважає Кіпіані.

 

 
Читай найсвіжіші новини про Львів