Олена Суєтова, на яку вчора завели кримінальне провадження у СБУ за нібито наклепи на військовослужбовців у зоні АТО, планує в понеділок 12 січня йти «на чай» до речника СБУ Маркіяна Лубківського.

За словами волонтерки Лубківський особисто перепросив за «завдані незручності» та запросив активістку в гості.

Що робитимуть із заведеною проти Суєтової справою – не відомо. Сама ж волонтерка, судячи з усього, поставилась до ситуації із гумором. На запрошення, каже, відгукнулась. Що чекатиме на неї «в гостях» у СБУ поки не знає. Принаймні про це свідчить її пост у одній із соціальних мереж.

"…Маркіян Лубківський дзвонив і вибачався. Сказав, що буде першим, хто мене буде захищати. Подивимося на це. СБУ (в особі Маркіяна) запросили "на чай" у понеділок, 12 січня…", – йдеться у повідомленні волонтерки.

Нагадаємо, Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження щодо громадянки України, яка поширювала наклепи на українських військових та бійців добровольчих батальйонів, які брали участь в АТО і перебували у полоні бойовиків.

Лубківський, зокрема, ще вчора, 5 січня, пояснював представникам ЗМІ, що зловмисниця поширювала відомості, що не відповідають дійсності, через соціальні мережі. Метою таких дій «зловмисниці»  є введення в оману населення України.

 

 

 

Джерело: Преса України