Абсурд російських реалій можна зрозуміти з новини про обвинувачення мешканки Смоленська Світлани Давидової у державній зраді за її дзвінок в посольство України, під час якого вона повідомила про можливі факти відправки військ РФ на Донбас.

Цю новину передає Корупція.інфо, посилаючись на «Преса України».

Після того, як Давидова повідомила про те, що сусідня з її будинком військова частина несподівано спорожніла і солдати могли бути «добровільно» спрямовані в Донецьк, до неї в гості поспішили озброєні у камуфляж бійці спецназу, якими командував слідчий з особливо важливих справ 1-го слідчого управління ФСБ Росії полковник юстиції Михайло Свинолуп.

Слідчий Свинолуп заявив Світлані Давидової, що вона затримана по справі №221-601, порушеній за ст. 275 КК РФ («Державна зрада»). Після чого її забрали з хати, де почався обшук.

Читайте також:ПАРЄ шокована: Делегація РФ забрала з офісу все, що можна винести

Вже на наступний день чоловік Світлани дізнався, що її дружину етапували до Москви, де Лефортовський районний суд обрав їй запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Причому чесний і неупереджений російський суд не став враховувати наявність у Світлани семи малолітніх дітей.

Правда, тепер залишається незрозумілим, як дії Світлани можна кваліфікувати державною зрадою, якщо Росія офіційно заперечує відправку своїх військ на Донбас, тому її можна звинувачувати в дезінформації або брехні, оскільки ніякої таємниці вона не видала.

«Дзвінок в українське посольство – держзрада. Тобто ФСБ визнає, що солдат відправили воювати на Донбас», – прокоментував весь цей абсурд російський політик Борис Нємцов. 

 

Незважаючи на таку безглузду ситуацію, навряд чи мешканці Смоленська варто розраховувати на справедливий суд, оскільки такі справи в Росії закінчуються виключно обвинувальними вироками.

Джерело: Корупція.інфо