боєприпаси

Керівник групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомляє, що в терористів, які лютують на Донбасі закінчуються запаси військових припасів. Однак з території Росії вже виїхали потяги та вантажівки завантажені снарядами, ракетами, вибухівкою та патронами, передає Корупція.інфо

За оперативною інформацією групи «Інформаційний Спротив», в ході активних бойових дій, що відбувалися на Донбасі протягом січня та на початку лютого терористи зіткнулися з проблемою перевитрати боєприпасів. В першу чергу в бойовиків не залишилося припасів до ствольної артилерії і РСЗВ. 

«За підрахунками самих бойовиків під час наступальних дій вони в  середньому протягом доби вистрілювали до 150 тонн снарядів. Поставки зброї з Росії не перекривають таку витрату боєприпасів. Саме тому сепаратисти не так інтенсивно в останній дні обстрілюють українські мирні міста та позиції Збройних сил України», – розповів Дмитро Тимчук.

Однак командування збройних сил Росії, яке активно підтримує сепаратистів намагається оперативно вирішити проблему з боєприпасами. На залізничну станцію розвантаження Іловайськ протягом кількох останніх діб за ніч прибуло в середньому 2 облікових ешелона боєприпасів найбільш використовуваних калібрів. На складах зброя не затримується – її росіяни доставляють бойовикам безпосередньо на вогневі позиції. 

Довозять військові ЗС Російської Федерації терористам зброю і на вантажівках. Так, після перекидання в район Донецька потужної артилерійської групи російсько-терористичних військ (26 одиниць САУ 2С19 «Мста-С»), вже протягом трьох діб бойовики отримують боєприпаси для цієї техніки. Відомо, що прибуло 20 завантажених зброєю «Камазів».