На цей раз у "Чиновниках тижня" можновладець, над яким розлючені люди ледь не влаштували самосуд, через пияцтво за кермом.

Справа у тому, що у місті Вишневому під Києвом п'яний водій за кермом Skoda створив аварійну ситуацію на дорозі і ледь не в'їхав у натовп людей, що переходили дорогу на зелене світло.

У цьому водієві очевидці впізнали начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Фатхутдінова.

Про це повідомляє з місця подій кореспондент ТСН Валерія Ковалінська. Ця подія сталася увечері 19 грудня на вулиці Київській. Як зазначають очевидці, Skoda виляла в різні боки по дорозі і ледь не "підрізала" машину, яка намагалася її об'їхати. Після того водій автівки поїхав просто на людей, що переходили дорогу на зелене світло.

"Ми їхали з боку окружної дороги. Перед нами їхала машина Skoda. Вона їхала по дорозі і виляла. Коли я почав його обходити з лівого боку, він притиснув мене зліва і я пішов на зустрічну дорогу. При цьому він знову прийняв правіше, загорілося червоне світло на світлофорі. І люди йшли на зелене світло. Проходили з дітьми маленькими. І він влетів у цей натовп. Трохи не позбивав їх", – розповідає свідок події Олександр Товкун.

Після цього на світлофорі водії з обох боків перегородили шлях Skoda і попросили вийти водія з машини.

"Я підходжу до цього водія – він не може два слова зв'язати. П'яний. На ногах не тримався. Ми запитуємо у нього прізвище, ім'я, по-батькові. Він каже: "Я замміністра. Мені по барабану. Я не буду вам нічого говорити". На цьому все закінчилося. У машині ще перебувала дівчина, якій стало погано. Її відвели", – розповідає Олександр Товкун.

Розлючені люди хотіли влаштувати самосуд над "замміністром", коли приїхали якісь хлопці і почали говорити, що це вони були за кермом. Між водіями та "друзями" чиновника почалася штовханина.

"Уже став інший чоловік. Сказав, що він перебував за кермом, хоча був інший. Почалося незрозуміле. Ми викликали міліцію, міліція приїхала і почала складати акт. Приїхали ще хлопці незрозумілі – людей 5-6, зараз вони вже виїхали. Незрозуміло, де вони. Зникли ті, хто влаштував тут бійку", – розповідає свідок події.

У п'яному водієві Skoda впізнали начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Фатхутдінова.

На місце події приїхали працівники ДАІ, які повезли його до лікарні на експертизу.

"Зараз будемо їхати визначати в лікарню. Зараз у лікарні скаже експертиза. Ми будемо робити все по-закону", – каже Сергій Жовтоног, начальник ДАІ м. Вишневе.

 

 

Як повідомило «Вести» джерело в правоохоронних органах, за кермом легковика перебував генерал-майор міліції, колишній начальник міліції Київської області, колишній ректор Академії муніципального управління МВС та заступник міністра МВС Василь Фатхутдінов.

Останнім місцем роботи «титулованого» чиновника був пост начальника управління Пенсійного фонду України в Київській області.

 

Довідка:  Корупція. інфо

 

Фатхутдінов Василь Гайнулович ( 3 березня1956, смт Великі Бірки, Тернопільський район, Тернопільська область) — генерал-майор міліції, заступник Міністра внутрішніх справ України, кандидат юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України.

Народився в родині Гайнули Гарифуловича і Марії Костянтинівни Фатхутдінових, батько — працівник партійних і радянських органів Тернопільського району, мати — вчителька початкових класів.

1973 – закінчив Великобірківську середню школу, працював токарем в місцевій «Сільгосптехніці».

1974—1976 – проходив строкову військову службу в Збройних Силах СРСР — Групі радянських військ у Німеччині.

Закінчив юридичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка (1982) та Академію МВС Російської Федерації (1992).

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1982 році слідчим Києво-Святошинського районного відділу внутрішніх справ УВС Київської області.

1985-2000 – пройшов шлях від заступника начальника Вишневого міськвідділення міліції до начальника Києво-Святошинського райвідділу внутрішніх справ Головного управління МВС України в Київській області.

2000—2002 — заступник начальника Головного управління адміністративної служби міліції МВС України.

2002—2005 – працював начальником кафедри Національної академії внутрішніх справ України, заступником начальника Головного управління МВС України в Київській області.

Кандидат юридичних наук 2005.

2005—2006 — заступник начальника юридичного факультету з навчальної роботи Київського юридичного інституту МВС України, начальник наукової лабораторії Київського національного університету внутрішніх справ .

13 грудня 2006 року призначений заступником Міністра внутрішніх справ України — начальником міліції громадської безпеки (2006—2007).

Генерал-майор міліції (2007).

Призначений керівником Центру з питань безпеки та правопорядку (2008)

Указом Президента України від 31 липня 2009 [10] призначений Уповноваженим Президента України з питань безпеки заходів з проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Нагороджений Орденом «За заслуги» III ступеня 2004 і багатьма відомчими нагородами. Заслужений юрист України 2009.[

Наказом міністра внутрішніх справ України 6 травня 2010 р. призначений ректором Академії управління МВС.

3 серпня 2011 року – призначений начальником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

 

за матеріалами: Антикор