У найближчу добу погоду більшої частини території України визначатиме холодне повітря в полі підвищеного тиску.

У Києві – вночі без опадів, вранці, вдень невеликий мокрий сніг.

Початок року в Україні буде майже без опадів очікується погода без опадів, лише вранці, вдень у західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях невеликий мокрий сніг, слабка ожеледь, повідомляє Укргідрометцентр.

На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 5-10 м / с. Температура вночі 13-18 ° морозу, місцями 21-26° морозу, вдень 6-11 ° морозу; у західних, північних областях та в Криму вночі 7-12 ° морозу, вдень 0-5 ° морозу. У Києві – вночі без опадів, вранці, вдень невеликий мокрий сніг, слабка ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 5-10 м / с. Температура вночі 8-10 ° морозу, вдень 0-2 ° морозу. А ось 2 січня синоптики очікують у південній та східній частині, вночі і в північних, центральних областях невеликий мокрий сніг, місцями з дощем, подекуди ожеледь; на решті території без опадів.

На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний з переходом на південно-західний, 5-10 м / с, вдень у західних, північних областях окремі пориви 15-20 м / с. Температура вночі 0-5 ° морозу, в карпатському регіоні, східній і південній частинах 4-9 ° морозу; вдень від 2 ° морозу до 3 ° тепла. У Києві – вночі невеликий мокрий сніг, вдень без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м / с, вдень окремі пориви 15-20 м / с. Температура вночі 0-2 ° морозу, вдень 0-2 ° тепла.

 

 

Джеерло: ТСН