донецьк

Станом на ранок 11 лютого, в результаті наслідків артилерійських обстрілів не працює 47 джерел теплопостачання у зв'язку з чим, без опалення залишаються 291 житловий будинок, 6 лікарень, 7 дитячих садків, 14 загальноосвітніх шкіл та 26 інших споживачів.

За інформацією, розміщеною на сайті "Донецької міськадміністрації", підконтрольної "ДНР", за минулу добу вдалося відновити подачу електроенергії на котельнях Зеленбуд в Куйбишевському районі та ВГСЧ в Київському. На поточний момент в результаті пошкодження системи електропостачання міста знеструмлені 6 котелень та 1 тепловий пункт. Для включення в роботу теплового пункту Кутузова і котельні ДТС-6 фахівцями ККП «Донецькміськтепломережа» задіюються дизель-генератори.

Таким чином, в умовах відсутності електропостачання вдається забезпечувати теплом 17 житлових будинків та 1 лікарню, одержуючих теплову енергію від даних джерел теплопостачання.

Читайте також: Українські війська перейшли в наступ і звільнили ряд населених пунктів, – Дмитро Тимчук

Як і раніше не запущена в роботу котельня ККД-1 в Петровському районі через відсутність тиску газу. Також немає технічної можливості подавати тепло споживачам через відсутність водопостачання на 8 котелень ККП «Донецькміськтепломережа».

Джерело: Корупція.інфо