Сьогодні під час засідання Верховної Ради сталася бійка між народним депутатом Єгором Соболєва з фракції «Самопоміч» та Вадимом Івченко від «Батьківщини».

Про це повідомляє  ІА Корупція Інфо.

Сутичка сталася під час розгляду законопроекту про дерегуляцію бізнесу. Під час бійки Соболєву розбили губу. 

Як написав Соболєв на своїй сторінці у ФейсбукІвченко «просував» законопроект і переконував «Самопоміч» проголосувати за нього.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1043341-u-kuluarah-radi-pobilisya-deputati-foto.html

Про бійку.

Є законопроект N1559. Він пропонує віддати місцевим депутатам право змінювати призначення і роздавати землі за межами населених пунктів.

Ми на нашому парламентському комітеті з протидії корупції визнали ініціативу корупціогенною. Ми за збільшення повноважень місцевих громад, але до створення земельного кадастру і до проведення нових місцевих виборів цей закон приймати не можна. Колишні риги, які сидять в більшості місцевих рад, із задоволенням роздерибанять державну землю.

Після рішення нашого комітету про корупціогенність цієї ідеї нас почали цькувати замовними матеріалами, що ми продалися Держкомзему і не даємо хорошим депутатам роздавати хорошу землю хорошим людям. Штовхачем цієї кампанії є депутат від Батьківщини Вадим Івченко.

Сьогодні він мав нахабство прийти переконувати голосувати за такий дерибан Самопоміч.

Так і сталася бійка проти корупції в буквальному сенсі слова:).

Продовжимо