Парламентський фотограф зняв переписку нардепа Віталія Хомутинника з главою Одеської обладміністрації Ігорем Палицею про "відкати" на митниці.

Переписку Хомутиннік вів у середу 4 лютого, прямо в сесійній залі ВР, повідомляють Українські новин,  передає ІА Корупція Інфо.

Набираючи СМС, Хомутиннік ретельно прикривав телефон, ховаючи його під столом. Але в якийсь момент його відволік дніпропетровський депутат- "фронтовик" Олег Кришін. На його прохання Хомутиннік почав щось шукати в своєму телефоні, після чого знову повернувся до листування.

"… Там правоохоронці в доляшкє. А основний організатор Мухін, у Макара заст. Ти коли будеш в Києві?", – пише Хомутиннік.

"У п'ятницю. З однієї машини він заробляє 15 $.", – продовжує ділитися Палиця.

"Він заробляє 300 $ як експедитор. 10000 $ роздача органам. Але він до них навіть не доторкається. Мухін роздає всім правоохоронцям. Тебе хтось дезінформує. Нехай роблять що хочуть", – відповів Хомутиннік.

Олександр Мухін працює в департаменті протидії правопорушенням на митниці.

"Представники ЗМІ не раз називали Віталія Хомутинніка "головним лобістом парламенту", який добре знає тіньові схеми українського бізнесу і політикуму. Правда, останнім часом його все частіше пов'язують з групою бізнесмена і голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського. Креатурою Коломойського називають і голову Одеської ОДА Ігоря Палицю".