Любов Полєжай

Громадянська дружина біглого екс-президента Віктора Януковича – Любов Полєжай – має квартиру на Оболонській набережній.

Про це свідчить витяг із Держреєстру речових прав на нерухоме майно, пишуть "Наші гроші", передає Корупція.інфо

Як зазначається, трикімнатна квартира на 148,5 кв. м. розташована у тому ж будинку, що й квартира самого Януковича – по Оболонській набережній, 15/5.

У цих будинках житло продається по 3-4 тисячі доларів  за квадратиний метр. Відтак квартира Полєжай може коштувати понад 500 тисяч доларів.

Право власності на нерухомість Полєжай оформила у лютому 2012 р., за договором купівлі-продажу. В березні 2013 р. співвласницею вписали дочку Полєжай – Марію.

Останні зміни посвідчені нотаріусом Альоною Петріцькою. Згідно з документами, знайденими минулої зими в "Межигір’ї", вона у якості нотаріуса обслуговувала фірми "межигірської" групи.

Наразі згідно з витягом з реєстру даних про обтяження немає, тобто арешт на квартиру не накладений.
Утриманням цієї квартири Полєжай, разом з іншими об’єктами Януковича й родини на Оболонській набережній, займалась фірма "Танталіт".

Серед знайдених у колишньому офісі "Танталіту" документів є записник-органайзер, там квартира Полєжай зазначена у переліку нерухомості, на котру треба заплатити податок.

Нагадаємо, на Оболонській набережній у Полєжай раніше був салон краси "Кристал-Спа".

Окрім того, нагадаємо, що до втечі з України в лютому 2014 року Полєжай також будувала приватний будинок неподалік від "Межигір’я", на вулиці Святославській, 1а у так званому "Лазарєвому саду".

Документи на будівництво й дизайн цього будинку були знайдені в межигірській резиденції, сам будинок вже задекларували у Держархбудінспекції, однак дооформити його всередині не встигли.