520217

Навколо Маріуполя не вщухають бойові дії, зокрема терористами із «Градів» були обстріляні населені пункти  Павлополь та Широкіно, перадає Корупція.інфо

Як повідомляє полк «Азов», щойно російсько-терористичні війська атакували їх позиції, використовуючи при цьому «Гради». Втрат, наразі, серед наших бійців немає.

«Загалом день складається дуже неспокійним. Невщухають артилерійські бої по всьому фронту сектору "М". Зокрема, Павлополь, Широкіно та східні підступи Маріуполя. Ворог використовує міномети, танки, ствольну та реактивну артилерія. Наша артилерія теж не замовкає. Проводяться контрбатарейні заходи. Розвідка ЗСУ та "Азову" корегує вогонь», – повідомляє полк.

Також військові зазначають, що у н.п. Широкіно, що є нейтральною зоною, відбувся бій з противником. Деталі бою ще уточнюються і інформація про втрати уточнюються. За попередньою інформацією є втрати в ЗСУ.

Крім цього, у Дебальцево не втихає обстріл ворожої артилерії, з 9 до 17.00 вогонь ведеться безперервно, трупи цивільних і військових в великій кількості лежать на вулицях міста.