На найближчому засіданні РНБО розгляне питання поетапного повернення українських військових, які були мобілізовані в цьому році
В Україні готується масштабна ротація українських військовослужбовців і кілька нових хвиль мобілізації. Про це сьогодні на брифінгу повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, – передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ

За його словами, на найближчому засіданні РНБО розгляне питання поетапного повернення українських військових, які були мобілізовані в цьому році в Збройні Сили та Нацгвардію. 


"Це не разова акція. Військовослужбовців будуть звільняти від служби в тому порядку, в якому вони були мобілізовані. Щоб наша обороноздатність не була поставлена під сумнів, нам не обійтися без кількох етапів мобілізації. Так ми не тільки оновимо склад ЗСУ, але і отримаємо за рахунок вивільнених військових потужний стотисячний резерв. Він буде закріплений за військовими частинами. В умовах воєнного стану він негайно стане до ладу", – підкреслив Турчинов. 

Турчинов не відповів на запитання кореспондента 
ЛІГАБізнесІнформ, коли чекати першої хвилі мобілізації і скільки військовослужбовців можуть бути мобілізовані згодом – ці питання РНБО буде вирішувати окремо. 

Раніше міністр оборони України 
Степан Полторак повідомив, що Україна планує призвати на строкову службу до Збройних Сил 40 тисяч чоловік, за контрактом – 10,5чоловік. Полторак також заявляв про необхідність нової часткової мобілізації. 

Джерело:Ліга.нет