В результаті вибуху біля будівлі районного суду в Харкові 13 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Про це у себе в блозі повідомив народний депутат, радник глави Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко, новину передає Корупція.інфо

«Остаточно уточненими даними медиків, поранено всього 13 осіб: 1 у вкрай важкому стані, 6 у важкому і 6 легко поранених. Всі поранення – металевими осколками. На місці працює слідчо-оперативна група та бригади медиків – всього 8 бригад. За попередньою інформацією відомо, що вибух пролунав після того, як закінчилося судове засідання щодо члена партії Свобода на прізвище Соколов. Він звинувачувався в тому, що 26 жовтня прийшов на виборчу дільницю зі зброєю», – повідомив він.

За отриманою інформацією біля зали суду перебували проукраїнські активісти, які прийшли підтримати "свободівця", над яким проходив суд.

«Після закінчення суду, хлопці з групи підтримки Соколова, вийшли з будівлі суду і відразу пролунав вибух. Поки що рано робити якісь висновки – це терористичний акт або хтось з товаришів обвинуваченого прийшов на суд з гранатою», – повідомив радник глави МВС.