У Червонограді десятирічний хлопчик втік з дому після чергової сварки з батьком, який неодноразово притягався до адміністративної відповідальності за вчинення насильства у сім’ї.

 Про це повідомляє   ІА Корупція Інфо з посиланням на ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

«До Червоноградського міськвідділу міліції звернулася 37-річна місцева мешканка, яка повідомила про те, що її десятирічний син після сварки з батьком пішов з дому і вона не знає де зараз знаходиться дитина. Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Червоноградського МВ перевірили всі можливі місця, де міг перебувати хлопчик. Розшукали малолітнього втікача упродовж доби», – мовиться в повідомленні.

«Батько вже неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї. Хлопець уже декілька разів втікав з дому, ми його знаходили та повертали батькам», – розповів начальник СКМСД Червоноградського МВ капітан міліції Руслан Король.

Як пояснив сам хлопець, він гуляв вулицями міста, а ночував у під’їзді будинку.

З батьками малолітнього працівники міліції провели профілактичну бесіду, під час якої вони пообіцяли, що будуть більше  часу приділяти сину.