1374080

Збитки на суму близько 200 мільйонів доларів отримало з-за фінансових зловживань ПАТ "ДПЗКУ". Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства, передає Корупція.інфо

За словами в. о. голови правління ПАТ "ДПЗКУ" Валерія Томіленко, перевірка діяльності ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" правоохоронними органами та контрольно-ревізійною службою за 2014 рік виявила факти значних фінансових зловживань і порушень."Є понад 60 судових розглядів. Або вони закінчаться фактичними кримінальними справами, або судовими рішеннями, це – питання до правоохоронних органів", – розповів Томіленко.

Він також додав, що було проведено ревізію всіх справ. Про результати цих розслідувань керівництво планує поінформувати громадськість найближчим часом, як тільки надійдуть дані від правоохоронних органів.

"Сума збитків, які завдано акціонерному товариству, на сьогодні становить близько 200 мільйонів доларів. Це сума по тим справам, які зараз знаходяться в роботі в правоохоронних органах", – наголосив Томіленко.