У лікарні швидкої медичної допомоги Львова планується відкрити відділення реабілітації, в тому числі для поранених учасників АТО.

Про це розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, повідомляє прес-служба ЛМР, передає  ІА Корупція Інфо..«Люди, знаючи нас і довіряючи нам, інвестують в нашу лікарню. З компанією ДТЕК ми обговоримо ще один проект щодо Львівської лікарні швидкої медичної допомоги. Сьогодні багато говорять про реабілітацію учасників АТО – психологічну, соціальну, медичну. Є багато травмованих з порушенням функцій кінцівок, хребта. Людям потрібно десь проходити цю реабілітацію.

Ми ще у 2009 році знайшли тут приміщення, розробили проектно-кошторисну документацію. Але впродовж п’яти років ми не можемо приступити до виконання ремонтних робіт, тому що 2009 року почалася фінансова криза. Цього року, я сподіваюсь, незважаючи ні на що, ми почнемо проведення ремонту в цьому відділенні. Бо людям треба десь вчитися жити після перенесених травм. Я вважаю, що в цій лікарні, де є нейрохірургія, травматологія, треба зробити відділення реабілітації. Ми візьмемо на себе ремонт, а спонсорів будемо просити забезпечити відділення сучасним обладнанням. Крок за кроком ми це зробимо. Бо ніхто не прийде і не зробить – тільки ми самі всі разом зможемо це зробити», – Володимир Зуб.