Також українським бійцям вдалось відбити дві атаки противника на 29-й блокпост, знищивши при цьому щонайменше чотири одиниці техніки.

Про це пише у Facebook координатор «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук, пережає Корупція.інфо

Разом з тим, упродовж останньої доби зберігається вкрай складна ситуація. Бойовики продовжують масований обстріл позицій українських військ на Дебальцевському плацдармі. На південь від Стаханова фіксують скупчення бронетехніки — близько 20 одиниць, з яких щонайменше 7 танків. Також російсько-терористичні війська продовжують перекидати підкріплення на «передній край» в районі Донецька.

«Зафіксовано переміщення з південних у західні райони н.п. Донецьк «піхотних» підрозділів та до 15 одиниць бронетехніки (включаючи 7 танків). Одночасно зафіксовано переміщення з південних районів Донецька в бік н.п. Докучаевськ посиленої танкової роти. Тактичні групи російсько-терористичних військ, які оперують на ділянці Піски-Авдіївка отримали за добу в якості заповнення втрат як мінімум 10 танків і 8 бойових броньованих машин (ББМ), а також близько 300 бойовиків і російських найманців в якості маршового поповнення»,– повідомляє Тимчук.

Окрім того, тривають бої за донецький аеропорт. Хоча приміщення нового та старого терміналів зруйновані вщет, українські військові все ще контролюють частину території летовища.

«Сили АТО утримують пожежну частину, район диспетчерської вежі і територію злітно-посадкової смуги, яка теж виведена з ладу. Також наші військові міцно утримують укріплені позиції в н.п. Авдіївка та Піски»,– інформує речник АТО Андрій Лисенко.