У всіх районах Львова проводять ямкові ремонти, передає ІА Корупція Інфо

У Галицькому районі роботи проведено на вулиці Снопківській, площах Вишиваного та Святого Юра, інформує ЛМР.

У Залізничному районі впродовж минулого тижня поремонтували вулиці Сяйво, Виговського, Городоцьку, Кульпарківську, Петлюри, Левандівську та Мисливську, на що загалом витрачено 7 тонн асфальтного покриття.

У Личаківському районі полатали вулиці Сліпого, Басараб, Олеся, Пластову, Опришківську, Ніщинського, Коциловського та перехрестя вулиць Левицького – Кониського. Загальна площа покладеного асфальтного матеріалу становить 37 кв м. На вулиці Пекарській виконано ремонт мозаїчного покриття, на що витрачено 20 кв м ремонтних матеріалів.Натомість, у Сихівському районі цього тижня ямкових ремонтів не проводили, однак після закінчення морозів планують ліквідувати ямковість на вулиці Ярославенка, Мишуги, Хлібній, Дж. Вашингтона, Довженка, Зубрівській та Манастирського.

У Франківському районі протягом останніх днів січня провели ремонт на вул. Рубчака, Бойківській, Володимира Великого, Тролейбусній, Луганській, Сміливих і Чупринки. 

З початку 2015 року у Шевченківському районіпоремонтували вулиці Турянського, Тунельну, Ковча, Варшавську, Замарстинівську, Лінкольна, Хвильового, Полтв’яну, Хмельницького та Джерельну.