В ніч на 13 грудня невідомі зловмисники вже вдруге підпалили автомобіль активістки Юлії Лацик, яка займається питанням незаконних забудов у Брюховичах.

Як повідомила журналістам сама Юлія, половина автівки «Renault Megane» згоріла миттєво. Оскільки палії залили бензин під передній капот машини. Поки прибули пожежники, частина автомобіля повністю вигоріла.

За словами ще однієї активістки з Брюхович Христини Дворецької, цю подію активісти розглядають як погрозу стосовно справ, за які вони боролися. Зокрема, захист озера №1 в Брюховичах від знищення та припинення незаконної забудови.

«Ми вважаємо, що це має стосунок до однієї з тих справ, за які ми боролись. До якої саме – ми не знаємо. Може йтися про незаконне будівництво на місцевому озері, про продаж земельних ділянок тощо. Ми виступаємо проти незаконних рішень селищної ради»,- заявила Дворецька.

Також вона запевнила, що активісти не планують припиняти боротьбу з місцевими злочинцями.

«Ми не перестанемо вести боротьбу проти місцевих негідників, що продовжують знищувати принципи, за які боровся Майдан, і за які сьогодні гинуть наші співвітчизники. Ми вважаємо, що міліція Шевченківського району, до якої ми звертались, неефективно опрацювала як наші звернення у гучних справах по Брюховичах, так і перший підпал машини нашої активістки»,- переконана Христина Дворецька.

 

новини про Львів


Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання