Якщо кожна львівська родина дасть 10 гривень, то на допомогу АТО надійде два з половиною мільйони гривень.

Про це в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) під час розмови на тему: «Колядування на АТО» повідомив  заступник голови ГО «Борітеся – поборете» Євген Перепічка, передає Корупція.інфо

До Стрітення, до 15 лютого, Львовом будуть ходити колядники, які збиратимуть кошти для воїнів та потерпілих від АТО сказали громадські активісти ГО «Борітеся – поборете».

За словами Євгена Перепічки, їх  організація звернулася до архієпископа митрополита Львівського (УГКЦ) Ігоря Возьняка з проханням отримати благословення на колядування зі збором коштів для воїнів АТО. Владика дав благословення. Зібрані кошти будуть передані до гарнізонного храму Святих Петра і Павла у Львові.

Таке благословення, на думку капелана Львівського національного університету ім І. Франка отця Тараса Островського, є гарантією для жертводавців, що зібрані кошти потраплять саме туди, куди й передбачається – на допомогу воїнам, на закупівлю потрібного обладнання та амуніції. І хоча він не знає, чи інші волонтерські організації мають подібне благословення, однак переконаний, що якби звернулися, то отримали би його.

Звісно, будь-кому такого благословення не дадуть. 
– Звертають увагу на діяльність організації та на саму особу, яка представляє її, – каже отець Тарас Островський.

За зібрані кошти передбачають купити тепловізори, оптичні прилади, автомобілі, пальне. 
Активісти вже порахували, що якщо кожна львівська родина віддасть 10 гривень на АТО, то вдасться зібрати 2 млн 500 тисяч гривень.

До цієї акції вже висловили бажання приєднатися з Української православної церкви Київського патріархату. 

Віруючі зможуть ідентифікували колядників за опломбованими прозорими скриньками для грошей та копіями благословення архієпископа митрополита Львівського (УГКЦ) Ігоря Возьняка. Кожна копія буде пронумерована, повідомили організатори.