Державна міграційна служба у Львівській області сьогодні, 12 січня, розпочала приймати документи на виготовлення біометричних паспортів. Станом на 11.30 біля Головного управління ДМС у Львові утворилася черга зі 150 людей.

Про це повідомила т. в. о. начальника ГУ Державної міграційної служби Лідія Котеляк.

«Через годину ми знатимемо вже точніше, скільки часу буде потрібно на кожну конкретну людину. На даний момент на прийняття документів і зняття біометрії йде близько 20 хвилин», – зазначила вона.

За словами Лідії Котеляк, в управлінні міграційної служби на вул. Руданського, 3 встановлено обладнання для зняття біометричних даних – відбитків вказівних пальців, електронного підпису і фото.«При собі треба мати паспорт громадянина України і його копію, ідентифікаційний код з копією, а також кошти для оплати послуг. Оплатити можна тут на місці – для зручності жителів ми маємо укладену угоду з банками, які надають такі послуги. Тобто тут у нас стоїть термінал», – додала вона.

Нагадаємо, біометричний паспорт виглядатиме як звичайний, але матиме електронний чип з особистими даними власника, відцифрованим фото, підписом та відбитками пальців.

Коштуватиме документ, залежно від терміну виготовлення, від 518 до 1028 гривень.

 

джерело:  ІА ZIK