18578-1u

У суботу вранці львівські активісти затримали водія автомобіля BMW X5, який на одному із блокпостів на в`їзді до Львова відмовився зупинитися на вимогу ДАІ і почав втікати.

Після нетривалої погоні порушнику вдалося відірватись від патрульного автомобіля ДАІ, однак його за якийсь час затримали активісти «Автомайдану» і передали в руки ДАІ.

Експертиза виявила у крові 27-річного водія 1,65 проміле алкоголю, передає Корупція.інфо

Про інцидент, який стався 31 січня близько 5 години ранку повідомили на власному сайті активісти ГО «Львівський Автомайдан Оновлений». Водію BMW X5 з польськими номерними знаками вдалося втекти від ДАІ у районі ринку «Південний», однак активістам вдалося заблокувати його BMW X5 в одному з дворів на вул. Науковій. Кинувши автомобіль, водій намагався втекти, але його затримали і викликали ДАІ.

За даними медекспертизи, у крові 27-річного мешканця одного із сіл Мостиського району виявлено 1,65 проміле алкоголю.

З документів, опублікованих активістами, випливає, що п`яним втікачем виявився 27-річний Роман Ковалик, мешканець села Волиця, Мостиського району.

«Від ДАІ утік, а від активістів не втечеш. Пам'ятай! Львівські активісти не дозволять жодному правопорушнику уникнути покарання!», – пишуть активісти.