Бійці півроку обороняли українську землю від терористів на Донеччині. Учора додому повернулись 104 бійці окремої бойової комендатури «Чоп».

 Ще майже півсотні бійців – прикордонників прибули до Львова ввечері автобусом, передає ІА Корупція Інфо.

Більшість військовослужбовців, які повернулись на ротацію, родом зі Закарпаття, тому на пероні головного Львівського вокзалу їх зустрічали лише колеги по службі, командування та кілька десятків школярів. Для військових учні 45 львівської школи намалювали малюнки, листівки та принесли жовто-сині кульки, пише ФМ Галичина.

– Якщо ми більше нічим не можемо допомогти, то хоча б треба зустріти, – каже школяр Артем. На Схід підрозділ з Чопа вирушив ще під час першої мобілізації, служили на Донеччині півроку. Втім не всі повернулись додому, батальйон втратив двох бійців, кілька були поранені. На пероні загиблих бойових товаришів вшанували хвилиною мовчання.

– Хлопці спрацювали дуже добре. Лише цей загін знешкодив дві диверсійно-розвідувальні групи противника. Знищили багато зброї. Це справжні Герої.

Розповів начальник  Західного регіонального управління Державної прикордонної служби Валерій Гресько. Самі ж бійці розповідають, раді поверненню додому, але поїдуть на передову знову,  тільки щоб ворог не пішов далі.

Одразу після прибуття військові поїхали молитись до собору Святого Юра, куди з Ватикану привезли унікальні реліквію – Нерукотворний образ Христа Спаса. На рідне Закарпаття чоловіки вирушать ввечері.

Після кількаденного відпочину вдома, прикордонники повернуться до військової частини, де виконуватимуть завдання з охорони державного кордону і готуватимуться знову їхати на Схід.

 

деталі

 

деталі2

деталі4