За процесуального керівництва органів прокуратури міста Львова, проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 4 осіб, які були затримані 28 січня за підозрою у грабежах та незаконному заволодінні транспортними засобами, передає ІА Корупція Інфо.

Встановлено, що зловмисники, будучи уже неодноразово судимими, підшуковували у розважальних закладах Львова відповідні кандидатури для вчинення злочинних дій та у подальшому, розпиваючи з ними алкогольні напої, додавали до спиртного психотропні речовини.

Відтак, користуючись безпорадним станом потерпілих, підозрювані викрадали їх гроші та особисте майно, в тому числі документи й автомобілі.

На цей час встановлено 2 факти вчинення таких злочинів цими громадянами, сума збитків в яких становить майже 200 тис грн. Їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 186 та ч.2 ст. 289 Кримінального Кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого та  незаконне заволодіння транспортним засобом, вчиненим за попередньою змовою групи осіб, поєднане з насильством). За ініціативою прокурора, усім 4 спільникам судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Зазначимо, що згідно з чинним законодавством, їм загрожує позбавлення волі строком до 8 років з конфіскацією майна.
Інформує прес-служба прокуратури Львівської області.