17-го грудня на вулиці Сербській відбулася передсвяткова вистава під відкритим небом. Тут Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуркою прогулювався центром Львова і переконував перехожих, що святого Миколая не існує. Крім того, радянські персонажі спробували вкрасти подарунки, які чудотворець приготував для усієї України.

Та згодом з'явилися справжні герої свята — святий Миколай, чортик та ангел. Вони і вигнали Діда Мороза та Снігурочку. А після перемоги Миколай зібрав своїх помічників і наказав їм їхати у різні куточки країни, аби роздали подарунки.

"На південь до моря ми передавали мир та злагоду, на схід до українських земель ми передавали спокій, затишок. Ключовим посланням є те, що кожна українська родина, кожна українська оселя і дитина мають дочекатись Миколая, і він має принести цю таки злагоду",

– розповів сам святий Миколай.

Зазначимо, що організатором вистави виступила Львівська майстерня шоколаду. Тут переконані, що українські традиції потрібно популяризувати по всій Україні.

"Герої мають бути тими, ким ми є. Цей рік дуже добре показав ким ми є: ми є українцями. І Миколай як традиційний український святий, якого зображають у церквах, який ходить до українських дітей, мусить бути всюди",

– вважає менеджер зв'язків із громадськістю Христина Тузяк